Naujienos

Jau rugsėjo 3 d. lauks fotografijų paroda „Athinganos. Ūsuoti vyrai” (Frederikas Grimaud, Prancūzija)

Š.m. rugsėjo 3 d. (trečiadienį) 17.30 val. Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje įvyks Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos ir Prancūzų instituto Lietuvoje rengiamos Frederiko Grimaud (Prancūzija) fotografijų parodos „Athinganos. Ūsuoti vyrai“ atidarymas. Paroda veiks rugsėjo 3–29 d. Visame pasaulyje gyvena daugybė skirtingų kultūrų, tautų ir genčių. Kiekviena tauta turi savo istoriją ir yra verta, kad ja domėtųsi. Deja, [...]

Rugpjūčio mėn. UNESCO Pasaulio paveldo specializuota tematinė programa

Artėjant naujų mokslo metų pradžiai, kviečiame susipažinti su UNESCO Pasaulio paveldo šveitimo programa ir jos įgyvendinimo metu vykdomomis veiklomis (mokymo vadovu, video, savanoriavimu ir kt.). Edukacinė akcijos tikslas – skatinti pažinimo džiaugsmą ir domėjimąsi UNESCO Pasaulio paveldu.

Kviečiame aktyviai dalyvauti projekte „Baltijos kelio pasakojimai“

"Baltijos kelio pasakojimai" - tai puiki galimybė daugiau sužinoti apie istorinį Baltijos kelią, pasidalinti atsiminimais ir nuotraukomis, palinkėti ir sudalyvauti virtualiame Baltijos kelyje. Kviečiame prisijungti!

KUKUTYNĖ 2014. ANT JŪRAČIŲ, ANT MARAČIŲ… Mažosios Lietuvos moksleiviams ir mokytojams

Š. m. rugpjūčio 11–13 d. Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija, bendradarbiaudama su Lietuvos liaudies kultūros centru, Šilutės rajono savivaldybės Kultūros skyriumi ir Kintų Vydūno kultūros centru, rengia tradicinės kultūros mokymus / stovyklą Kukutynė 2014. Ant jūračių, ant maračių..., skirtus Mažosios Lietuvos regionui, kurie vyks Kintuose.

Tęsiama edukacinė akcija „UNESCO Pasaulio paveldo programos“

2014 08 01Visos naujienos
Šio mėnesio UNESCO Pasaulio paveldo specializuota tematinė programa – „Modernaus paveldo programa“. Kviečiame susipažinti! Edukacinė akcijos tikslas – skatinti pažinimo džiaugsmą ir domėjimąsi UNESCO Pasaulio paveldu. Kviečiame taip pat pasidalinti savo pasiūlymais ir pastebėjimais: rugile.balkaite@unesco.lt

UNESCO išleido leidinį „Teisė į mokslą“

Teisė į mokslą yra viena iš fundamentalių žmogaus teisių, kuri plačiai įtvirtinta JTO bei regioniniuose žmogaus teisių dokumentuose. UNESCO organizacija taip pat rūpinasi, kad būtų užtikrintos visavertės ir lygios švietimo galimybės bei aktyviai bendradarbiauja švietimo ir mokslo srityse siekiant tarptautinės taikos bei bendros žmonių gerovės.

Įvyko 2-oji 1970 m. Konvencijos Pagalbinio komiteto sesija

Informuojame, kad 2014 m. birželio 30-liepos 2 d. Paryžiuje (Prancūzija) įvyko 2-oji 1970 m. UNESCO Nelegalus kultūros vertybių įvežimo, išvežimo ir nuosavybės teisės perdavimo uždraudimo priemonių konvencijos (toliau – 1970 m. Konvencija) Pagalbinio komiteto sesija. Jos metu svarstyti įvairūs klausimai ir parengtas 1970 m. Konvencijos įgyvendinimo gairių projektas. Su projektu galite susipažinti paspaustę šią nuorodą, o [...]

Reportažai apie kūrybines dirbtuves, skirtas K. Donelaičio metams, jau Virtualioje edukacinėje bibliotekoje

Kviečiame užsukti į Ugdymo plėtotės centro Virtualią edukacinę biblioteką ir pažiūrėti 2 reportažus apie kūrybines dirbtuves, skirtas K. Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms: „Metai repo stiliumi“ ir „Vizualizuok Metus“.

Sauliaus Dastiko tapybos paroda „Nėra pabaigos kelionei“

Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija maloniai kviečia Jus į Sauliaus Dastiko tapybos parodą „Nėra pabaigos kelionei“, kuri vyks š.m. liepos 17 d.–rugpjūčio 28 d. Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje (Šv. Jono g. 11 Vilnius).

Šiais metais Baltijos kelio 25-metis!

Artėjant Baltijos kelio 25-mečiui vis iš naujo prisimename ir apmąstome tai, kas įvyko tais svarbiais 1989-aisiais. Neabejojame, kad Baltijos kelio reikšmės klausimas ir šiandien lieka aktualus, todėl norime su Jumis pasidalinti dr. Vlado Sirutavičiaus (Lietuvos istorijos institutas) įžvalgomis.
Daugiau naujienų
Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Romero Bayter (Kolumbija) tapybos paroda

„EXTRACOMUNITARIO“