Nariai

Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sudėtis atnaujinta Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko 2021 m. gegužės 28 d. potvarkiu Nr. 72 „Dėl Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos personalinės sudėties patvirtinimo“.

1. Komisijos nariai:

Mantas Adomėnas – užsienio reikalų viceministras;

Vidmantas Bezaras – Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos direktorius;

Reda Cimmperman – Lietuvos mokslo tarybos mokslinė sekretorė;

Laima Galkutė – Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Profesinio tobulinimo instituto mokslo darbuotoja, darnaus vystymosi švietimo ekspertė;

Renaldas Gudauskas – UNESCO programos „Informacija visiems“ nacionalinio komiteto pirmininkas;

Milda Gureckienė – Seimo Kultūros komiteto biuro patarėja;

Vincas Jurgutis – ekonomikos ir inovacijų viceministras;

Tomas Kavaliauskas – socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėjas;

Rūta Krasauskienė – Nacionalinės švietimo agentūros direktorė;

Salvijus Kulevičius – Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto docentas;

Darius Kvedaravičius – aplinkos viceministras;

Rimvydas Laužikas – UNESCO programos „Pasaulio atmintis“ nacionalinio komiteto pirmininkas;
 
Julius Lukošius – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kancleris;

Žymantas Morkvėnas – Baltijos aplinkos forumo direktorius, gamtos apsaugos ekspertas;
 
Liutauras Nekrošius – Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakulteto dekanas;

Justina Paukštė – Seimo Švietimo ir mokslo komiteto biuro patarėja;

Jonas Ruškus – Jungtinių Tautų Neįgaliųjų teisių komiteto pirmininko pavaduotojas, Vytauto Didžiojo universiteto Socialinio darbo katedros profesorius;

Albertas Stanislovaitis – Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos direktorius;
 
Daina Urbanavičienė – kultūros viceministrė;

Lukas Kornelijus Vaičiakas – Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) prezidentas;

Dainius Vaitiekūnas – Lietuvos kultūros tarybos narys;

Roma Žakaitienė – Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė;

Rimantas Žylius – Ministro Pirmininko patarėjas.
 
2. Pakaitiniai Komisijos nariai:

Rūta Baškytė – Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos direktoriaus pavaduotoja;

Mindaugas Bundza – Lietuvos kultūros tarybos administracijos direktorius;

Vilija Gelažauskaitė – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Tarptautinio bendradarbiavimo ir Europos integracijos departamento Europos Sąjungos ir tarptautinių organizacijų skyriaus vedėja;

Alfredas Jomantas – Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Tarptautinių ryšių ir paveldo sklaidos skyriaus vedėjas;

Agnė Jonaitienė – Seimo Kultūros komiteto biuro vedėja;

Algirdas Klimavičius – Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos politikos grupės vadovas;

Giedrė Kojelytė – Lietuvos mokslo tarybos Mokslo fondo sekretoriato vyriausioji specialistė;

Jonas Mickus – Lietuvos savivaldybių asociacijos patarėjas švietimo ir kultūros klausimais;

Daiva Parulskienė – Kultūros ministerijos Profesionaliosios kūrybos ir tarptautiškumo politikos grupės vyresnioji patarėja;

Eglė Račinskienė – Užsienio reikalų ministerijos Jungtinių Tautų, tarptautinių organizacijų ir žmogaus teisių departamento direktoriaus pavaduotoja;

Asta Ranonytė – Nacionalinės švietimo agentūros direktoriaus pavaduotoja;
 
Jurgita Varžgalytė-Tiažkijienė – socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėja;

Lina Vingrytė – Seimo Švietimo ir mokslo komiteto biuro vedėja;

Gabrielė Žaidytė – Ministro Pirmininko patarėja;

Karolis Žemaitis – ekonomikos ir inovacijų ministro patarėjas.